Polacy z x-kom team pokonali EURONICS 2:1!

Mecz w formacie bo3 nie rozpoczął się dla polskiej ekipy zbyt dobrze. Na Inferno, czyli mapie pierwszej, wybranej przez formację z Niemiec, x-kom niemalże nie istniał. Crisby i spółka od początku pokazywali świetny poziom i mimo, że po czterech rundach z rzędu dla Polaków wydawało się, że są oni w stanie powalczyć, to dalsza rozgrywka należała już w pełni do EURONICS. Zwyciężyli oni 16:4 bez trudów i zyskali tym samym prowadzenie 1:0.

fot. Maciej Kołek, GG League

Mapą drugą był Overpass, na którym rozgrywka zmieniła się o 180 stopni. To zawodnicy x-kom dominowali na serwerze i nie dawali swoim przeciwnikom nawet chwili oddechu. Szybko tłumili oni wszelkie próby EURONICS, dzięki czemu zapisali na swe konto gładkie zwycięstwo, rewanżując się za Inferno tym samym wynikiem- 16:4.

Cache miał wszystko rozstrzygnąć. Należy wspomnieć, że na mapie trzeciej za STOMPA, jako stand-in zagrał imd. Gra x-kom od początku mogła się podobać. Pewnie wkroczyli oni na serwer, zwyciężając rundę pistoletową, a po niej cztery kolejne. Niemiecka formacja również walczyła i udało jej się zdobyć 6 rund. Mimo to, połowa zakończyła się dla Polaków dość korzystnie- 9:6. Druga część spotkania to również wspaniały start x-kom team. Kolejna runda pistoletowa, po niej znów kolejne cztery, by uciec rywalowi na bezpieczną odległość, prowadząc 14:6. Po tak dobrej passie gra Polaków na moment osłabła i oddali oni pięć rund EURONICS. Nie przeszkodziło im to jednak w zwyciężeniu całego spotkania, które zakończyli wynikiem 2:1, wygrywając na Cache 16:12. Warto pochwalić starka oraz Patitka- to w głównej mierze dzięki nim x-kom zwyciężył ostatnią z map! Kolejny mecz mynio i spółka rozegrają przeciwko AGO, dziś około godziny 18, więc czekają nas polskie derby! Gratulujemy x-kom zwycięstwa i z niecierpliwością czekamy na ich następny pojedynek!

Przeczytaj:  Nie takie Virtus.pro słabe jak je malują - czyli potencjalnie TOP1 HLTV 2019

 


x-kom team
 

X-BET.co Invitational 3

de_inferno

4:16

de_overpass

16:4

de_cache

16:12


EURONICS
2 1