Poniedziałkowy wieczór na pewno przyciągnie przed ekrany wielu fanów polskiego CSa! To właśnie dzisiaj Aristocracy rozpocznie swoje zmagania w 10. sezonie ESL Pro League. „TaZ” i spółka zmierzą się z najlepszą drużyną w rankingu HLTV, Astralis!

Mecz otwarcia grupy C, w którym zobaczymy Polaków zaplanowany jest na godzinę 18:25, a obie ekipy staną do walki w formacie Best Of Three. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są podopieczni „Zonica”, którzy obecnie zajmują pierwsze miejsce w rankingu HLTV, podczas gdy nasi rodacy znajdują się na trzydziestej lokacie. Kilkanaście dni temu Astralis brało udział w ESL One New York 2019 oraz DreamHack Masters Malmö 2019, gdzie „Gla1ve” i spółka odpadli w półfinale przegrywając z fnatic. Arcy niestety w ostatnim czasie notuje spadek formy, bowiem w ostatnich sześciu meczach Polacy przegrali aż czterokrotnie, odpadając przy tym z czwartego sezonu LOOT.BET, czy też z WePlay! Forge of Masters Season 2.

Będzie to pierwsze spotkanie obu formacji w historii. „TaZ” miał jednak okazję niejednokrotnie mierzyć się w swojej karierze z  Duńczykami. To właśnie z Astralis Virtus.Pro z Wiktorem w składzie przegrało finał Eleague Major Boston 2017.

Przeczytaj:  Virtus.pro rozpoczyna zmagania podczas GGL 2019!

Transmisja z tego pojedynku dostępna będzie na kanale ESL Polska. Start już za nieco ponad 2 godziny!