Aristocracy
Rozpoczyna się DreamHack Open Summer 2019, a wraz z nim do akcji wkroczy Aristocracy. W swoim pierwszym meczu zmierzą się z Tricked.

Przed Polakami nie lada wyzwanie. Rozpoczynają turniej DreamHack Open Summer 2019, gdzie zmierzą się m.in. z Tricked, AVANGAR czy Winstrike. Ich pierwsze spotkanie planowo rozpocznie się około 15:00. Godzina jednak może ulec zmianie, ponieważ mecz rozpocznie się chwilę po zakończeniu poprzedniego spotkania. Ekipa TaZa na pierwszy ogień podejmie Tricked. Jest to drużyna, która plasuje się jedną lokatę niżej od Aristocracy w rankingu HLTV. W składzie rywali Polaków można zobaczyć takich graczy jak m.in. Bubzjki czy HUNDEN. Turniej jak każdy inny tej serii posiada 100,000 dolarów w puli nagród, z czego zwycięzca zgarnia połowę. Nie będzie to jednak łatwa przeprawa dla Polaków. Jeśli wyjdą z grupy, napotkają jeszcze lepsze formacje. Aristocracy miało sporo szczęścia, że trafiło do grupy A. W drugiej grupie możemy zobaczyć takie zespoły jak:

  • Ancient
  • Chaos
  • OpTic
  • CR4ZY (dawne Valiance)

Są to naprawdę mocne ekipy, spośród których nie można wyznaczyć najlepszej, jak i najgorszej formacji. Największe szanse na wygraną ma moim zdaniem AVANGAR. Formacja z Kazachstanu dość dobrze radziła sobie ostatnimi czasy. Są oni zarazem najwyżej uplasowaną drużyną w rankingu HLTV, spośród tych biorących udział w turnieju. Szanse Polaków są jednak bardzo wysokie i sądzę, że mogą zajść naprawdę wysoko.