Już 29 marca rusza druga edycja mistrzostw Polski w Heroes of Might and Magic III! Jedna z najpopularniejszych strategii w historii gier wideo niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody pieniężne oraz rzeczowe.

Już 29 marca 2019 roku wystartuje druga edycja imprezy. Rywalizacja podzielona została na cztery etapy: fazę grupową, pucharową, decydującą, a także wielki finał i mecz o trzecie miejsce. Podczas mistrzostw gracze są zobowiązani do używania kompletnej edycji Heroes of Might and Magic III. Wymagane są również takie modyfikacje jak: dodatek Horn of the Abyss oraz nakładka HD Mod.
Pierwsza edycja mistrzostw Polski przerosła oczekiwania organizatorów. Do udziału zgłosiło się ponad 500 osób! Dzięki wsparciu partnerów i społeczności, wielki finał zrealizowany został w studiu telewizyjnym w Warszawie. Średnia oglądalność decydującego meczu wyniosła 5000 osób (7000 w szczytowym momencie). Z odtworzenia – za pośrednictwem YouTube – spotkanie obejrzało blisko 400 000 widzów.
W ramach drugiej edycji mistrzostw, organizatorzy zamierzają przeprowadzić transmisję nie tylko ze spotkania finałowego, ale także z meczu o trzecie miejsce. Obie potyczki odbędą się w Studio Nervarien w Krakowie. Gracze, którzy zajmą miejsca na podium, otrzymają nagrody pieniężne oraz rzeczowe. Szczegóły dotyczące rozgrywek dostępne są w zakładce “Regulamin” na stronie mistrzostw.