Gracze,

Cały czas pracujemy nad poprawą środowiska rozgrywki. Obejmuje to zapewnienie stabilnego doświadczenia sieciowego dla naszych graczy. Wszyscy wiemy, że wdrożyliśmy oparty na pingach system kojarzeń, który przyniósł świetne wyniki, ale nie chcieliśmy na tym poprzestać.

Jednym z rozwiązań, które rozważamy, jest obsługa serwerów, aby tylko ci gracze, którzy mieszkają w tym regionie, mogli się połączyć i grać. Serwery te staną się niewidoczne dla graczy mieszkających w innych regionach. Ale jednocześnie, jeśli gracz w wyłącznym regionie serwerowym tworzy drużynę z graczem z innego regionu, może połączyć się i grać na dowolnym z serwerów dostępnych dla każdego z nich.

Dzięki temu nowemu podejściu chcemy zapewnić lepsze wrażenia z rozgrywki, ponieważ poprawią one problemy z siecią i pomogą w barierach językowych. Przeprowadzimy ograniczoną próbę tego podejścia, ponieważ bardziej szczegółowe badania i analizy powinny znaleźć się przed globalnym zastosowaniem.

Nie będę rozpisywał się nad wszystkimi zmianami jakie wprowadza dzisiejszy update, zamieszczę Wam odnośnik do notki od twórców. Skupię się jednak na najważniejszych punktach, mianowicie:

  • Każda broń posiada swoje skórki, które możemy zdobyć oczywiście z płatnych skrzynek – Skrzynki Triumfu bądź darmowej – Skrzynki Raidera,
  • Nowe skrzynki,

  • Wspólny serwer KR / JP jest teraz podzielony na serwer KR i serwer JP,
  • Naprawiono kilka błędów podczas rozgrywki,

Ah, najważniejsze – zalogujcie się do gry do dnia 1 maja by otrzymać darmową skórkę do Scar-L

Notka twórców