Znany i lubiany Tomasz „phr” Wójcik wraz z dzisiejszym dniem zostaje członkiem Virtus.pro! Czy to oznacza, że plotki na temat międzynarodowego składu się nie sprawdzą?

Od lipca bieżącego roku mogliśmy oglądać Wójcika w składzie Niedźwiedzi. Przez cały czas prezentował się on dobrze i należycie spełniał swoją rolę w składzie, tylko kwestią czasu było, kiedy organizacja oficjalnie go zakontraktuje. Nowy nabytek Virtus.pro znany jest szerszej publiczności głównie z występów pod banderą x-kom AGO. Razem z Jastrzębiami zajął chociażby drugie miejsce podczas WESG 2018. Nowy gracz VP może świadczyć również o tym, że pogłoski o stworzeniu międzynarodowego składu przez rosyjską organizację są nieprawdziwe. To na pewno świetna informacja dla polskich fanów, ponieważ brak naszych rodaków w składzie Virtus.pro oznaczałby definitywny koniec pewnej ery polskiego Counter Strike’a. Tomka będziecie mogli zobaczyć już za pięć dni w meczu HAVU vs Virtus.pro.

Dawno nie czułem się tak zmotywowany jak teraz, więc pozostaje tylko działać i wygrywać – mówił Tomasz „phr” Wójcik na swojej stronie Facebook