Pierwszy mecz Aristocracy w 4. sezonie internetowego turnieju LOOT.BET już za nami. Po dosyć łatwym spotkaniu nasi rodacy pokonali rywali z Se7en 2:1!

Spotkanie rozpoczęło się na mapie de_duste2, na której podopieczni „Loorda” zaczęli od defensywy. Niestety, mecz na „piaskach” nie zaczął się dla nich zbyt dobrze, gdyż po pierwszych 5 rundach to Kazachowie prowadzili 3:2. W kolejnych odsłonach Polacy radzili sobie znacznie lepiej i wygrali 6 potyczek z rzędu. Pierwsza część mapy zakończyła się ostatecznie wynikiem 9:6 dla „Mouza” i spółki. Po zmianie stron gracze Arcy konsekwentnie wygrywali kolejne rundy, doprowadzając do wyniku 14:9. Niestety, zespół „TaZa” nie był w stanie zamknąć tego spotkania i to Kazachowie jako pierwsi zdobyli punkt meczowy, którego nie udało im się jednak wykorzystać. Doszło więc  do dogrywki, w której mimo wszystko lepsi okazali się „hpp” i spółka, wygrywając 19:16.

Na dwóch kolejnych mapach to Polacy prezentowali się o wiele lepiej, dwukrotnie deklasując przeciwnika. Najpierw na wybranym przez siebie Nuke „Rallen” i reszta ekipy  zdemolowali Kazachów wygrywając 16:1.

Przeczytaj:  Przed nami ostatni mecz EU Minora! Czy zobaczymy kolejną drużynę z Danii na Majorze?

Na decydującej mapie, jaką był Mirage, mecz przebiegał podobnie do Nuke’a. Zawodnicy z Kazachstanu nie byli w stanie przełamać świetnie dysponowanej obrony Arcy, która w pierwszej połowie straciła tylko trzy rundy. Po zmianie stron „smiley” i spółka wygrali tylko jedną rundę i to zawodnicy szkoleni przez „Loorda” wygrali 16:4.

Dzięki tej wygranej, polscy zawodnicy awansowali do drugiej rundy systemu szwajcarskiego. Wkrótce reprezentanci Aristocracy poznają swojego kolejnego rywala, a kto wie, może będą to Jastrzębie z x-kom AGO?