Virtus.Pro o krok od finału V4 Future Sports Fest. Mecz z mousesports już za chwilę

Virtus.Pro o krok od finału V4 Future Sports Fest. Mecz z mousesports już za chwilę

2020-12-22 V4 Future Sprots Festival zmierza ku końcowi! Dzisiaj zostaną rozegrane trzy ostatnie spotkania tego turnieju - dwa półfinały oraz wielki finał. Jako pierwsi do gry staną zawodnicy Virtus.Pro oraz mousesports.

Pierwszy mecz półfinałowy pomiędzy VP oraz mous został zaplanowany na godzinę 11:00 i odbędzie się w formacie Best Of Three. Będzie to drugie spotkanie tych składów w historii, gdyż pierwszy raz Niedźwiedzie i Myszki mierzyły się ze sobą w czerwcu. W spotkaniu rozgrywanym w ramach zamkniętych kwalifikacji do Minora, lepsza okazała się ekipa "chrisJa", która wygrała 2:0.

W wczorajszym ćwierćfinale "Snax" i spółka podejmowali Ninjas in Pyjamas. Polakom udało się pokonać Szwedów na dwóch mapach. mousesports miało wczoraj dzień wolny, bowiem zespół "ropza" zajął pierwsze miejsce w fazie grupowej i awansował bezpośrednio do półfinału. W grupie B Mousesports pokonało kolejno E-RIVALS oraz Tricked. Myszy mają za sobą średnio udany występ na Starladder Major w Berlinie, gdzie zajęły 9-11 miejsce. W tym tygodniu "karrigan" i spółka brali udział w zamkniętych kwalifikacjach do Dreamhack Malmo. Europejska formacja nie przegrała żadnej mapy i awansowała na główne zawody!

Transmisję z tego spotkania klasycznie znajdziecie na kanale Piotra "Izaka" Skowyrskiego. Początek meczu już za kilkanaście minut! Zwycięzca tego spotkania w wielkim finale podejmie wygranego drugiego półfinału, czyli kogoś z dwójki Tricked/MiBR.