Powiedzieć, że Piratesports dokonało abordażu polskiej sceny esportowej, to jak nie powiedzieć nic. Świetnie prowadzone social media i udany występ w Ultralidze przyciągnęły na statek Piratów wielu fanów. Teraz powinno ich być jeszcze więcej, ponieważ organizacja zakontraktowała dwóch graczy FIFA – „Kamyka” i „Mrna”.

Adriana „Kamyka” Kamińskiego większość z was powinna kojarzyć z Youtube, gdzie od kilku lat regularnie publikuje filmy związane z FIFĄ. Obecnie posiada 475 tysięcy subskrypcji. „Kamyk” oprócz nagrywania, zajmuje się również profesjonalnym graniem w produkcję EA Sports. W poprzednim sezonie Ekstraklasa Games, gdy występował w barwach Lecha Poznań, udało mu się dojść wraz z kolegami do fazy mistrzowskiej turnieju.

Marcin „mrn” Sczes to były zawodnik m.in. Pogoni Szczecin, w barwach której zajął pierwsze miejsce na Ekstraklasa Games, a niedawno został powołany do Narodowej Drużyny Esportu. Dwa tygodnie temu Marcin zakończył współpracę z Alsen Team. W tej organizacji spędził ponad siedem lat. „mrn” może również pochwalić się ciekawą, lecz niechlubną statystyką. Otóż nowy pirat pięciokrotnie grał w finale Mistrzostw Polski, jednak nigdy nie udało mu się ich wygrać.