Mountain Dew League – to tutaj aż 4 polskie drużyny walczą o najlepsze lokaty. Dzisiejszy wieczór należał do graczy PACT, którzy zmierzyli się ze Sprout oraz NOBO.

Godzina 20:00 to początek pojedynku pomiędzy Polakami, a duńsko-niemieckim Sprout. Mapa de_nuke była niezwykle wyrównana. „Molsi” i jego koledzy nie odpuszczali żadnej okazji, by „kąsać” wroga. PACT po zaciętej walce doprowadziło do dogrywki, lecz europejski miks wykorzystał swoje doświadczenie i dwoma punktami pokonali rywala.

PACT

de_nuke

19:17

Sprout

01

Krótka przerwa i na serwerze pojawiła się mapa de_mirage. Francuskie NOBO nie prezentowało tak wysokiego poziomu jak Sprout. Pierwsze rundy należały do „Maka” i jego kompanów, lecz później to już Polacy grali pierwsze skrzypce. Chwila rozluźnienia pod koniec spotkania dała Francuzom jeszcze kilka rund, lecz ostatecznie do PACT wygrywa spotkanie i zgarnia 3 punkty do tabeli.

PACT

de_mirage

16:10

NOBO

10

Przypominamy, że liga MDL to 37 000 $ w puli, a także wyjazd na finały lanowe dla czterech najlepszych drużyn. Wszystkie mecze Polaków jak i inne spotkania obejrzeć możecie na kanale ESL CS:GO Polska.

Przeczytaj:  Finał kwalifikacji do IEM Sydney dla Polaków !

Obrazek wyróżniający: photo by GG League / Maciej Kołek