Drugi pojedynek w ostatnim dniu kwalifikacji do głównego turnieju Game Clash Masters został rozegrany między PACT, które wczoraj zremisowała z Izako Boars 1:1 i x-kom, który wczoraj łatwo poradziło sobie z PRIDE Academy pokonując ich 2:0.

Na pierwszej mapie spotkania, mapie de_inferno obie polskie drużyny szły łeb w łeb co bardzo wyrównany wynik 8:7 dla PACT świetnie to potwierdzał. W drugiej połowie obraz gry drastycznie się zmienił. Teraz to PACT całkowicie zdominowało przeciwnika, oddając im tylko jedną rundę, kończąc mapę zdecydowanym triumfem 16:8.

Na własnej mapie x-kom pewnie zaczęło zgarniając pierwsze rundy spotkania. Dzięki temu szybko zobaczyliśmy pięciorundową przewagę na ich korzyść. PACT jednak zdobyło trzy punty z rzędu, dzięki czemu wynik 5:3 nie wyglądał już dla nich tak źle. Następnie rundy były zdobywane na zmianę przez obie drużyny, ale to drużyna Krzysztofa „Goffy’ego” Górskiego utrzymywała przewagę i zwyciężyła połówkę 9:6. Po zmianie stron paTiTek i spółka po raz kolejny dobrze zaczęło zgarniając „pistolety” na swoje konto i powiększając przewagę rezultatem 12:6. X-kom team z łatwością dopiął zwycięstwo na tej mapie kończąc ją wynikiem 16:8.

Przeczytaj:  Zwycięstwo na Virtus.pro oraz Phoenix_. Pozytywny dzień w wykonaniu x-kom AGO

 


PACT
 

Games Clash Masters Closed Qualifier 4

de_inferno

16:8

de_overpass

8:16

 


x-kom team

1 1

Zwycięzca eliminacji zgarnie 5,5 tysiąca złotych oraz pojedzie na finały Games Clash Masters 2018, które odbędą się 28-30 września w Gdyni. Wszystkie mecze z polskim komentarzem oglądać będzie można na kanale gameclashtv na twitchu

fot. x-kom Team / Maciej Kołek