LOOT.BET Season 3 to rozgrywki, w których mamy okazję oglądać aż cztery polskie formacje. Dziś swoje spotkanie rozegrało Youngsters, a ich przeciwnikiem było niemieckie ad hoc.

Spotkanie drużyn z bilansem 0-1 rozpoczęliśmy na mapie de_nuke. Tutaj Niemcy od samego początku pokazali na co ich stać. Pierwsza połowa minęła w zasadzie bez historii dla Youngsters. Dwie pojedyncze rundy wygrane przez drużynę „PashyBicepsa” nie napawały optymizmem. Drugą połowę nasi rodacy rozpoczęli o wiele lepiej. Trzy rundy z rzędu pozwalały wierzyć w odrodzenie Youngsters, jednak dzięki ogromnej przewadze już dwurundowa odpowiedź ad hoc zapewniła im piętnasty punkt. „PashaBiceps” i spółka zdołali wygrać kolejne trzy rundy, jednak ostatecznie mapę zakończyli z rezultatem ośmiu oczek.

Po chwili przerwy mogliśmy przenieść się na de_mirage. Tutaj z kolei bardzo dobrze rozpoczęło Youngsters. Aż siedem rund wygranych bez odpowiedzi przeciwnika to wynik godny uznania. W pierwszej połowie tej mapy Niemcy zdołali wygrać tylko cztery pojedynki. Po zmianie stron dobra passa utrzymała się, choć Polacy przegrali rundę pistoletową. Bardzo dobra dyspozycja ze słabszych snajperek oraz desert eagli zapewniła im jednak szybką odpowiedź i piątka znad Wisły pewnie wykończyła mapę.

Przeczytaj:  Wielki finał IEM Chicago 2019 już dziś wieczorem. Powalczy ENCE oraz Team Liquid!

Decydującą lokacją tego spotkania był de_train. Początek zapowiadał się naprawdę dobrze. Pomimo przegranej rundy pistoletowej, Polacy po raz kolejny odpowiedzieli z gorszym ekwipunkiem, co napędziło ich do zdobycia aż pięciu oczek z rzędu. Ad hoc zdołało jednak wydostać się z kłopotów i odpowiedziało niezwykle mocno. Do końca pierwszej połowy oddali tylko jedną rundę, co przyczyniło się do wyniku 6:9 na niekorzyść formacji „PashyBicepsa”. Po zmianie stron nie widzieliśmy poprawy Youngsters. Kolejna przegrana „pistoletówka” dała Niemcom sporą przewagę, którą do końca utrzymywali. W drugiej połowie polska formacja zdobyła tylko dwie rundy i w dalszych rozgrywkach LOOT.BET będzie grała z nożem na gardle. Przypominamy, że format sezonu trzeciego przewiduje awans do fazy play-off po trzech wygranych spotkaniach. Jeśli natomiast drużyna przegra trzy mecze – odpada.