Starladder Major Berlin 2019 wkracza w decydującą fazę. Teraz już nie ma miejsca na błędy, ponieważ każdy może skutkować utratą szansy na wygranie światowych mistrzostw CS:GO. Od jutra startuje faza Play-offów najważniejszego turnieju drugiej części roku 2019. Przed nami mecze na najwyższym poziomie rozgrywki, a do tego wielkimi krokami zbliżają się do nas półfinały!

Po zakończeniu fazy Nowych Legend, w grze pozostało już tylko 8 drużyn. Od jutra na arenie Mercedes-Benz o triumf walczyć będą zawodnicy ENCE, AVANGAR, Renegades, Vitality, NRG, Na’Vi, Astralis oraz Team Liquid. Ćwierćfinały Majora zostały podzielone na dwa dni, po dwa mecze dziennie. Pierwsze jutrzejsze spotkanie zaplanowane jest na godzinę 15:30, a zmierzą się w nim zespoły ENCE oraz Renegades. Fiński zespół niespodziewanie zakończyli „New Legends Stage”  z bilansem 3:0, a po drodze pokonali kultowe AVANGAR, MiBR oraz Vitality. Ich rywale z antypodów drugą rundę niemieckiego turnieju zakończyli z rezultatem 3:2. Co ciekawsze, „AZR” i spółka przegrali dwa pierwsze spotkania, a mimo to udało im się wygrać trzy mecze z rzędu i awansować, zwyciężając tym samym z DreamEaters, FaZe oraz G2.

Przeczytaj:  Aristocracy z łatwym zwycięstwem w kwalifikacjach do UML

Zdjęcie

Po zakończeniu pierwszego spotkania, do walki staną gracze Vitality i AVANGAR. Oba zespoły zakończyły fazę „New Legends” wynikiem 3:1. Drużyna „Zywoo” zwyciężyła z North, FaZe oraz Mousesports, jednak uległa fińskiemu ENCE. Z zespołem „Allu” swoją jedyną porażkę zaliczyli również jutrzejsi rywale Francuzów, czyli kazaskie AVANGAR. Podopieczni „datana” po porażce ze skandynawskimi przeciwnikami pokonali Renegades, topowe Team Liquid oraz G2.

Zwycięzcy obu jutrzejszych spotkań zmierzą się ze sobą w półfinale, a przegrani pożegnają się z Majorem i będą musieli się zadowolić nagrodą o wysokości 35 tysięcy dolarów.