Adwokacik rozgrywało dziś kolejny mecz w ramach LOOT.BET Season 4. Niestety Polacy kompletnie zawiedli, a na dwóch mapach zdobyli zaledwie… 13 rund!

Spotkanie rozpoczęliśmy od znanej i lubianej mapy de_mirage. Adwokacik zaczęło ją po stronie atakującej, która nie wyglądała wcale najgorzej. Nasi rodacy w pierwszej połowie zdobyli sześć rund, przez co mogli łatwo wrócić do spotkania. Takich szans nie dało jednak Bpro, które wręcz fenomenalnie spisywało się jako terroryści. Pomimo wygrania przez polski zespół rundy pistoletowej, to Bułgarzy nie mieli problemów z szybkim zakończeniem tej mapy. Patrząc na ataki przeprowadzane przez Bpro można śmiało stwierdzić, że Adwokacik miał sporo szczęścia, że ich rywal musiał zaczynać po stronie broniącej. Ostatecznie nasi rodacy przegrali tę mapę wynikiem 16:8. Po krótkiej przerwie rozgrywka przeniosła się na lokalizację wybraną przez Adwokacik. Niestety również na Inferno Bpro nie pozostawiło cienia szans Polakom. Bułgarzy oddali zawodnikom z naszego kraju tylko 5 rund, pewnie doprowadzając mapę do końca. Najlepszym graczem w tej potyczce był Ivan „Rock1nG” Stratiev, który na dwóch mapach wykręcił niesamowite statystyki wynoszące 51 eliminacji do 21 śmierci!

Przeczytaj:  Nie najlepszy start AGO podczas DH 2018 w Tours