V4 Future Sports Festival nie rozpoczął się najlepiej dla polskich fanów. Formacja Virtus.Pro po całkiem udanym początku, musiała uznać wyższość Duńczyków z Tricked. Dziś natomiast adwokacik podejmie Ninjas in Pyjamas. Czy ten mecz będziemy mogli zaliczyć do udanych?

Polacy swój ostatni oficjalny mecz rozegrali prawie tydzień temu. Mierzyli się wtedy z Uniqe w lidze od LOOT.BET. Ich gra wyglądała nieźle, a przewaga nad Rosjanami była znacząca. „SZPERA” i spółkę należy pochwalić także za postawę w eliminacjach do V4. Bez większych problemów przebrnęli przez nie i właśnie dlatego mogą teraz mierzyć się w Bukareszcie z najlepszymi.

Ninjas in Pyjamas nie ma za sobą dobrego okresu. Słaby występ na Majorze, gdzie zdobyli w sumie 34 rundy zapowiadał rychłe zmiany, jednak do tych nadal nie doszło. Kilka dni temu natomiast rozgrywali turniej BLAST Pro Series w stolicy Rosji. Tam wymęczyli miejsce na najniższym stopniu podium. Ich gra w ostatnim czasie może nie zachwycać, jednak trzeba pamiętać, że jest to niesamowicie doświadczona piątka. Czy jednak wystarczy to do pokonania adwokacika? O tym przekonamy się już za około godzinę!

Przeczytaj:  Dwie polskie drużyny pozostają w grze, AGO wraca do gniazda! - podsumowanie pierwszego dnia Games Clash Masters 2019!

Transmisję z całego wydarzenia V4 Future Sports Festival możecie śledzić na kanale „izaka” w serwisie Twitch. Każde spotkanie Polaków zostanie natomiast podsumowane na naszym portalu.