AGO Esports zakończyło kolejne mecze w ramach kwalifikacji do Dreamhack Stockholm. Dzisiejszym rywalem Jastrzębi było Space Soliders.

Rozpoczęliśmy od de_cache’a. Tutaj możemy mówić o pełnej dominacji AGO. Runda pistoletowa trafiła na konto ekipy „TOAO”, jednak następna została zdobyta przez SS. Drużyna „XANTARES’a” nie zdołała jednak wygrać rundy anty-force, co dało AGO prowadzenie 2:1. Do końca pierwszej połowy oglądaliśmy jednostronnego cache’a. AGO pokazało bardzo dobre terro, co przełożyło się na wynik 12:3. W drugiej połowie SS próbowało wróci, pierwszym krokiem ku temu było wygranie pistoletówki. AGO nie pozwoliło jednak swojemu rywalowi na comeback, wygrywając cache’a 16:8.

Dwie ostatnie mapy opiszę w jednym akapicie. Dlaczego? Dlatego, że nie ma co się tutaj zbytnio rozwodzić nad tym jak grały obie ekipy. Train należał zdecydowanie do SS. Może i AGO zaczynało po stronie trudniejszej- czyli tt, ale jako antyterroryści polscy zawodnicy nie wykazali się najlepiej. Space Soliders wygrało train’a dość gładko 16:5. Dust za to był jeszcze gorszy. Zawodnicy AGO zostali wręcz zmieceni z jego powierzchni. Pierwszą połowę SS wygrało 14:1. W drugiej wystarczyły dwie rundy, aby poznać zwycięzcę tego pojedynku.

Przeczytaj:  Podcięte skrzydła Jastrzębi - tragedia na kwalifikacjach

Niestety AGO nie ma już szansy, aby zagrać na Dreamhack’u w Sztokholmie. Wielka szkoda, ponieważ przez ostatnie miesiące ekipa „Furlana” pokazywała się z coraz lepszej strony, rywalizując na turniejach międzynarodowych. Miejmy nadzieję, że następnym razem AGO podoła i trafi do głównego turnieju.


AGO Esports

Dreamhack

Stockholm qualifier

de_cache

16:12

de_train

5:16

de_dust2

1:16

 


Space Soliders
1 2