Dziś w godzinach wczesnopopołudniowych gracze Virtus.Pro oraz AGO Esports stanęli na przeciw siebie w finałach lanowych turnieju StarSeries & i-League Season 5.

Pierwsza mapa, która pojawiła się na serwerze to de_train. Początki były trudne dla zawodników AGO. Podopieczni Jakuba „Kubena” Górczyńskiego zaprezentowali się bardzo dobrze i teoretycznie trudniejszą stronę rozegrali bez większych problemów. Po stronie antyterrorystów VP również pokazało swoją siłę. Tablica wyników wskazywała już 8 punktów przewagi nad przeciwnikiem lecz od tego momentu AGO Esports wzięło się do walki. Doprowadzili do wyrównania, a następnie do dogrywki. W dogrywce zawodnicy pod dowództwem „Furlana” nie dali szans przeciwnikowi i wygrali ją 4-2.

Po krótkiej przerwie przenieśliśmy się na Inferno. Tutaj inicjatywa od początku należała do drużyny AGO. Pierwszą połowę zakończyli wynikiem 11:4 na swoją korzyść. Po zmianie stron Virtus.Pro zaskoczyło i niemal doprowadziło do wyrównania. Na ich nieszczęście przeciwnicy potrzebowali jedynie trzech rund do zwycięstwa w całym spotkaniu. AGO udało się „dowieźć” wynik do końca i to ich zobaczymy jutro w meczu wygranych z bilansem 1-0. Virtus.Pro zagra natomiast z wylosowaną drużyną, która również przegrała swoje dzisiejsze spotkanie.

Virtus.Pro

 

 

StarSeries & i-League Season 5

de_train

17:19

de_inferno

13:16

AGO Esports

02