Copyright: AGO EsportsDziś mieliśmy możliwość oglądania derbów Polski w ramach GameAgents League Sezon 3.

Spotkanie, którym AGO Esports podejmowało x-kom Team rozpoczęło się po godzinie dziewiętnastej. Wiele osób czekało na ten mecz nie tylko z uwagi na ciekawe widowisko, ale też z racji tego czy AGO po ostatnich słabych występach jest w stanie rywalizować na wysokim poziomie. Według bukmacherów drużyna Stompa bez problemów miała pokonać rywali. Stało się jednak odwrotnie.

Mapą, na której rozgrywało się to spotkanie w systemie bo1 był de_dust2. AGO po wygraniu rundy pistoletowej po  stronie atakującej, przegrało force’a oraz następne dwie rundy. Po odbudowaniu funduszy bez żadnych problemów wygrało następne 11 rund. Wynik po pierwszej połowie wynosił 12:3 dla Jastrzębi.

Po zmianie stron AGO wygrało 3 kolejne rundy i gdy wynik wynosił 15:3 drużyna x-kom wzięła się do roboty. Niestety dla fanów oraz samych zawodników tej organizacji nie potrwało to długo. Po dwóch przegranych rundach, Furlan oraz jego  koledzy wygrali i zwyciężyli w tym spotkaniu. Mecz zakończył się wynikiem 16:5 dla drużyny Grubego.

Gratulacje należą się całej drużynie AGO Esports. Najlepiej zaprezentował się Kaper, który zanotował 20 trafień, ale także Stomp, który jako jedyny ze swojej elipy stanął na wysokości zadania i zaliczył 15 eliminacji. Niestety jego koledzy nie podołali temu zadaniu.

Mecz w ramach GameAgents League Sezon 3 zakończył się wynikiem 1:0 (16:5) dla AGO Esports. Drużyna x-kom w tym turnieju zajęła 9-11 miejsce, a Jastrzębie dalej są w grze.