Wszyscy lubimy międzynarodowe turnieje z udziałem polskich zespołów. Niedawno najlepszy obecnie zespół z naszego kraju, czyli Aristocracy został zaproszony do turnieju online z pulą nagród 150 tysięcy dolarów!

United Masters League to turniej internetowy podzielony na dwie fazy. Pierwsza będzie rozgrywana w formacie GSL przez cztery tygodnie. 8 drużyn będzie walczyć w niej nie tylko o 15 tysięcy dolarów, ale także o awans do drugiej fazy, w której stawką będą już naprawdę duże pieniądze.

„TaZ” i spółka otrzymali zaproszenie do pierwszej fazy. Organizatorzy potwierdzili również udział w pierwszej części turnieju hiszpańskiego Movistar Riders. W drugim etapie wiadomo, że zobaczymy zwycięzców pierwszego sezonu tych rozgrywek – CR4ZY oraz Heroic. Triumfator całego turnieju zgarnie 50 tysięcy dolarów.

Pierwsza faza rozgrywana będzie w następujący sposób: przez cztery tygodnie osiem drużyn będzie rywalizować o awans do drugiej rundy. Wspomniana ósemka zostanie podzielona na dwie grupy, z których co tydzień awansować będą dwa zespoły, a z kolei miejsca zwolnione przez nie, zajmować będą nowe drużyny. W drugim etapie turnieju walczyć o nagrody z puli 150 tysięcy dolarów walczyć będzie 16 ekip, 8 zaproszonych i 8 z pierwszej fazy

Przeczytaj:  AGO wygrywa z ONCA Gaming w ESL MP!

Wkrótce powinniśmy poznać więcej informacji na temat United Masters League. Możliwe, że Arcy nie będzie jedyną polską drużyną, która zostanie zaproszona do udziału w rozgrywkach.