Polacy musieli uznać wyższość ukraińskiej formacji, przegrywając bardzo wysoko.

Spotkanie rozegrano w formacie bo1, na mapie de_mirage. Od samego początku nie układało się ono po myśli AGO. Nie wykorzystali oni przewagi zdobytej dzięki zwycięstwu w rundzie pistoletowej, a rywal od początku pokazywał swoją dominację. Z wyniku 2:1 dla Polaków „zrobiło się” 2:10, a ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 3:12 na ich niekorzyść. W połowie drugiej zawodnicy pro100 dopełnili jedynie formalności i w szybkim tempie zakończyli spotkanie, oddając grającemu po stronie terrorystów AGO zaledwie jedną rundę. Ukraiński team zwyciężył 16:4, łatwo pokonując bezradnych dziś Polaków. Wierzymy jednak, że ta porażka to jedynie wypadek przy pracy, który doda AGO sił i motywacji, by sięgać po najwyższe cele w nieco odświeżonym składzie!