Już za mniej niż 10 dni rozpoczną się zmagania na berlińskim Majorze. VALVE wypuściło dzisiejszej nocy aktualizację, która dodaje do gry m.in. nowe naklejki oraz Viewer Pass!

Każdy Major posiada swoje własne, unikalne naklejki, aby fani mogli wspierać ulubionych graczy i organizacje. Wszak to właśnie do nich trafia aż połowa wpływów ze sprzedaży. Niestety pomimo wielu próśb społeczności, VALVE dalej trzyma się standardu z dodawaniem różnego rodzaju tarcz jako „tło” naklejki. Doskonale wiemy, że taki zabieg powoduje utratę wartości naklejki, jak i zmniejszenie jej estetyki. Tak wyglądają niektóre z nich:

Jak możemy zauważyć, MIBR po raz kolejny przygotowało specjalnie wyglądające logo. Tym razem postanowili w nim umieścić flagę Brazylii. Również logo Ninjas in Pyjamas uległo lekkiej zmianie. Kolor brązowy został zastąpiony przez zwykłą biel. Na uwagę zasługuje również NRG, które w niczym nie przypomina starego logotypu.

Jak to się ma jednak jeśli chodzi o autografy graczy? Te jak zwykle okazują się być dość ciekawie zaprojektowane. Dla przykładu „karrigan” literkę „i” w swoim nicku zastąpił łuską od karabinu, a „Gratisfaction” nad nickiem dodał kolbę zboża. Na uwagę zasługuje także „GeT_RiGhT”, który poza nickiem, na naklejce umieścił również swoje imię i nazwisko.

Przeczytaj:  IEM Shanghai - pierwszy dzień za nami!

Tym razem, tak samo jak rok temu do gry został dodany Viewer Pass. To właśnie dzięki niemu będziemy mogli:

  • Otrzymać odznakę Major Berlin 2019
  • Stworzyć swój własny Pick-Em Challenge
  • Posiadać nielimitowane graffiti ulubionej drużyny, przez cały okres trwania turnieju
  • Mieć dostęp do pakietów z pamiątkami (Souvenir Packages)

Viewer Pass będziecie mogli zakupić w sklepie Steam już od 12,99$. Za rozszerzoną wersję z trzema tokenami przyjdzie nam natomiast wyciągnąć aż 19.99$ z portfela.