Liga CS:GO od LOOT.BET ma w swoich szeregach kilka polskich ekip. Dziś trzeci pojedynek w rozgrywkach stoczyło Youngsters – formacja jednego z byłych zawodników Virtus.Pro.

Mecz przeciwko Heretics rozpoczął się na de_inferno. Tutaj całkiem nieźle rozpoczęło Youngsters, które po kilku chwilach wyszło na prowadzenie. Drużyna jednak szybko została obezwładniona przez Francuzów, którzy krok po kroku rozpracowywali defensywę rywala. Ostatecznie do końca pierwszej połowy Youngsters udało się wygrać jedynie dwie rundy. Były to także ostatnie punkty, które na swoje konto dopisali Polacy. Ataki zespołu znad Wisły, a w szczególności sytuacje po podłożeniu bomby, były mało skuteczne, przez co mapę zakończyliśmy wynikiem 16:6.

Po chwili przerwy przenieśliśmy się na de_mirage. Mapa wybrana przez Polaków mogła być dobrym polem na wyrównanie spotkania. Niestety po raz kolejny lepiej zaprezentował się tutaj Heretics, który dość szybko zapewnił sobie wygraną w pierwszej połowie. Po zmianie stron wcale nie było lepiej. Dwie pojedyncze rundy wygrane w roli antyterrorystów sprawiły, że ostatecznie Polacy przegrali spotkanie.

Przeczytaj:  PACT pokonuje beniaminka w ESL MP

Taki obrót spraw sprawia, że ekipa pod wodzą Jarosława „Pashy” Jarząbkowskiego odpada z turnieju LOOT.BET Season 3 z bilansem 0-3.