Ostatnim pojedynkiem drugiego dnia Dremhack’a w Sztokholmie było starcie mousesports z MIBR. We wczorajszych zmaganiach Myszy pewnie pokonały Gambit, a MIBR zwyciężyło z HellRaisers. Szczegóły jak to wszystko wyglądało można zobaczyć TUTU .

Na mirage’u – pierwszej mapie tego spotkania, popularne Myszy rozpoczęły grę wręcz w wymarzony sposób, zgarniając „pistolety” i kolejne rundy, co pozwoliło wyjść im na prowadzenie 4:0. Made in Brazil nie pozwoliło nakręcać się dalej rywalom, doprowadzając do remisu 4:4. Drużyna z Brazylii nie poprzestała na tym, wygrywając gładko kolejne rundy i kończąc pierwszą połowę wynikiem 10:5. W drugiej połowie gra drużyny Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego wyglądała po prostu fatalnie, w każdym elemencie „FalleN” i spółka byli po prostu lepsi. Bez jakiegokolwiek oporu rywala MIBR gładko zakończył mapę „de_Polska” rezultatem 16:6.

Po przerwie Brazylijczycy weszli znakomicie w mapę de_inferno ugrywając trzy pierwsze rundy. „Tarikowi” i ekipie było jednak mało i po raz kolejny miażdżyli mouse. Wynik 7:2 świetnie odzwierciedlał przewagę rywala. Do końca pierwszej połowy MIBR dominowało w grze, co pozwoliło wygrać ją solidną przewagą 11:4. Po zmianie stron „coldzera” i spółka wygrała rundę z pistoletami, lecz mousesports odpowiedziało w rundzie force. W końcówce Myszy zdobyły parę punktów, ale zniwelowanie ogromnej przewagi drużyny z Brazylii było wręcz niemożliwe. Przy rezultacie 15:8 świetnym ace’m popisał się Tarik „tarik” Celik, kończąc inferno 16:8. Dzięki tej wygranej MIBR dołącza do grona sobotnich ćwierćfinalistów. Mousesports zaś o wejście do ćwierćfinału będzie musiało powalczyć z HellRaisers jutro o godzinie 19.

Przeczytaj:  Toyota Master Bangkok 2018: Informacje o turnieju

Jutro już od godziny 10 czeka nas kolejny dzień zmagań w ramach Dreamhack Masters Sztokholm 2018. Wybrane mecze wraz z polskim komentarzem oglądać można na kanale GamerTV na twitch.tv.