AGO Esports w meczu decydującym o pozostaniu w turnieju zagrało przeciwko drużynie North.

DH Open Summer: AGO Esports – North 1:2.

Świetny mecz na mapie Dust2, jednak w dogrywce lepsi Duńczycy.

Pierwszą mapą był Dust2. Polacy rozpoczęli mecz po stronie broniącej, ale przegrali rundę pistoletową, co wykorzystali przeciwnicy z Danii, wychodząc na prowadzenie, 3:0. Jednak po chwili ponownie zespół Damiana „Furlana” Kisłowskiego dał o sobie znać i wygrywał swoje rundy, 9:3. Bardzo dobra gra Polaków w pierwszej połowie meczu.

Połowa zakończyła się wynikiem 9:6 dla AGO Esports. Druga runda pistoletowa wpadła na konto North, czym też zbliżyli się do naszej drużyny, a po chwili był remis, 9:9. W zasadzie w drugiej połowie, duńska formacja prowadziła grę, kontrolowała mapę i byli blisko wygrania, chociaż w pewnym momencie podopieczni Mikołaja „Minir0xa” Michałkowa odwrócili spotkanie na swoją korzyść, powracając do meczu, remisując 15:15.

W dogrywce, North było lepsze i pokonało AGO Esports 22:20.

Train dla AGO Esports.

Mapę Train, Polacy rozpoczęli po stronie broniącej, ale także jak w pierwszym meczu, przegrali rundę pistoletową co wykorzystał zespół z Danii i podwyższył swoje prowadzenie, 3:0. Po chwili wynik był zupełnie niekomfortowy dla Polaków, 7:0. Po przerwie, która zakończyła się prowadzeniem North, 8:7, drużyna Mateusza „TOAO” Zawistowskiego odrabiała straty i to przyniosło dobry rezultat, bo po chwili był remis, 10:10. Końcówka meczu należała jednak do AGO Esports, które pokonało North wynikiem 16:13.

Przeczytaj:  ELEAGUE CS:GO Premier 2018: mouseports z szansą na awans do playoffów

Mapa Inferno miała zadecydować o pozostaniu w turnieju.
Tę mapę Polacy rozpoczęli jako drużyna atakująca, przegrywając rundę pistoletową, przeciwnicy z Danii szybko wyszli na wysokie prowadzenie, 7:1. „Furlan” z drużyną próbowali powracać do tego meczu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5 dla North. Druga runda pistoletowa także wygrana przez zespół duński. W rezultacie, kontrola mapy, dobra gra i wygrana zespołu z Danii.

 


Ago Esports

DreamHack Open Summer

de_dust2

20:22

de_train

16:13

de_inferno

10:16

 


Team North
1 2