Finał turnieju rozgrywanego w Szanghaju to potyczka Vrtus.pro vs Natus Vincere.

Przed momentem zakończył się drugi półfinał wspomnianego wyżej turnieju lanowego. Zawodnicy z Ukrainy poradzili sobie z drużyną EnVyUs 2:0 pokonując rywali 16:13 na de_inferno i 16:11 na de_mirage.

Początek mapy wzorowanej na włoskim mieście należał do zespołu z Ukrainy. 5 rund wygranych z rzędu na pewno dobrze działało na psychikę zawodników. Dopiero od 6 rundy Francuzi postawili opór i zdobyli podczas pierwszej połowy 8 oczek wygrywając ją przewagą jednego punktu. Druga połowa, gdzie Na’Vi znajdowało się po stronie atakującej zdobyło 9 oczek pod rząd wygrywając całą mapę wynikiem 16:13

Druga mapa, pierwsza połówka to ponowne zwycięstwo drużyny EnVyUs, tym razem z przewagą 3 oczek. Gorzej było gdy znajdowali się po stronie terro zdobywając tylko 2 punkty. Co ciekawe nie potrafili podłożyć bomby i 10 rund z 12 to przegrana przez stratę wszystkich zawodników. Druga mapa więc ląduje również dla s1mple’a i spółki i wysyła ich do finału, gdzie zmierzą się z zawodnikami Virtus.pro. Wielki finał zaplanowany jest na godzinę 11:00 i obejrzeć możecie go pod tym linkiem – Klik

Przeczytaj:  Wielki powrót do Fnatic! Flusha i Golden wracają do domu!