Ostatnia sobota września dla zawodników adwokacika do luźnych należeć nie będzie. Zespół „SZPERA” zagra dzisiaj dwa spotkania w ligach online, a co ciekawsze, w obu meczach zmierzą się z tą samą drużyną, fińskim SJ!

Obie ekipy mierzyły się już ze sobą w tym tygodniu. W spotkaniu rozgrywanym w czwartek lepsi okazali się Polacy, którzy wygrali 2:1.

Pierwszy mecz adwokacika z Finami odbędzie się tuż przed godziną 13:00, a rozegrany zostanie w ramach turnieju LOOT.BET. Oba zespoły mają obecnie bilans 1:2, co oznacza, że przegrany tego starcia niestety pożegna się z rozgrywkami.

Drugi pojedynek ekip „morelza” i „arvida” zaplanowany jest na 15:30. Tym razem jednak zostanie on rozegrany w ramach fazy grupowej LBET Invitational. Oba zespoły mają na swoim koncie po jednym zwycięstwie i jednej porażce. Zwycięzca przechodzi do fazy play-off, przegrany żegna się z turniejem z pulą nagród wynoszącą 15 tysięcy dolarów.

Oba spotkania zostaną rozegrane w formacie Best Of Three. Transmisję z pierwszego starcia znajdziecie na polskim kanale UCC, natomiast z meczu w LBET na kanale majki.