Cloud9 odpada z turnieju po porażce 1:2 ze szwedzkim zespołem Fnatc. Spotkanie bardzo ciekawe, wyrównane, z wyjątkiem jednej mapy.
ECS Season 5: Cloud9 pokonane przez Fnatic. Amerykanie odpadają

Mecz na pierwszej mapie był bardzo wyrównany, co odzwierciedla sam wynik po pierwszej połowie, z minimalną korzyścią dla zespołu ze Szwecji, 8:7. W drugiej połowie, wszystko się zmieniło na korzyść Amerykanów, którzy to odwrócili spotkanie na swoją korzyść, pokonując swoich rywali Fnatic wynikiem 16:14. Sam wynik tej pierwszej mapy pokazuje, że dwie drużyny grały naprawdę bardzo dobrze.

Na drugiej mapie, czyli Train, tutaj zdecydowana dominacja drużyny Jespera „JW” Wecksella, która to w pierwszej połowie wyraźnie prowadziła rezultatem 10:5. Will „Rush” Wierzba ze swoimi kolegami chcieli powrócić do tego meczu, Fnatic grało doskonale, byli lepsi, wynik to 16:9.

Decydująca mapa Cache, pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6 dla graczy z Ameryki. Druga połowa wyrównana, ale w ostateczności to Szwedzi wygrali tę mapę, 16:13.