Fot. EMERITOS BANDITOS

W ostatnim czasie wiele możemy usłyszeć sklejce spod szyldu Emeritos Banditos. Jednak jak się okazuje, to nie tylko rozgrywki dla przyjemności. Jak wczoraj się dowiedzieliśmy – skład z m.in. izakiem czy pashą weźmie udział w zamkniętych kwalifikacjach do Games Clash Arena Gliwice 2020. 

Emeryci ostatnio rywalizowali w otwartych kwalifikacjach do Minora. Ostatecznie składowi gwiazd się nie powiodło, ale na pewno dostarczył fanom wielu emocji, zwłaszcza po zwycięstwie przeciwko Dr Pepper. To jednak nie wszystko, bowiem EMERITOS BANDITOS bierze udział w lidze ESEA Open.

Z pewnością jest to wielki plus marketingowy dla samego wydarzenia, bo emerytowani zawodnicy wykręcają bardzo duże liczby na swoich transmisjach z rozgrywanych spotkań. Nie da się też ukryć, że fakt ten wywołał wielkie zamieszanie w mediach społecznościowych. Głosy odnośnie przyznanego spotu do zamkniętych kwalifikacji dla Emerytów są mocno podzielone.

 

 

Games Clash Arena 2020 odbędzie się w gliwickiej arenie w dniach 5-7 czerwca. O nagrody z łącznej puli stu tysięcy dolarów powalczy osiem formacji z całego globu. Póki co, nie znamy jeszcze terminów i uczestników otwartych i zamkniętych eliminacji, jak jednak możemy się spodziewać – w niedalekiej przyszłości organizatorzy zdradzą te informacje.