Evil Geniuses powraca na scenę CS:GO! Organizacja przejęła skład NRG!

Evil Geniuses powraca na scenę CS:GO! Organizacja przejęła skład NRG!

2020-12-22 Kolejna legendarna organizacja powraca na scenę Counter Strike'a! Wczoraj Evil Geniuses zakontraktowało skład NRG, powracając tym samym po 7 latach przerwy!

Amerykańską organizację powinien kojarzyć każdy bardziej doświadczony fan gier z serii Counter Strike'a. W czasach CS 1.6, w EG występowali tacy zawodnicy, jak Griffin "shaGuar" Benger, Danny "fRoD" Montaner,  Matt "Warden" Dickens,  Tomi "lurppis" Kovanen czy Jordan "n0thing" Gilbert.

Gdy w 2012 roku Valve zaprezentowało CS:GO, włodarze Evil Geniuses nie zdecydowali się na wejście w świat nowej wersji gry. Teraz, po siedmiu latach zmienili zdanie i postanowili zakontraktować zawodników innej formacji zza oceanu, czyli NRG. Zespół Tarika "Tarik" Celika niedawno doszedł aż do półfinału Majora w Berlinie. Byli zawodnicy NRG zajmują obecnie czwarte miejsce w rankingu HLTV. Pierwsze spotkania w barwach nowej formacji podopieczni 'Imapeta' mają już za sobą. Wczoraj w swoim pierwszym meczu podczas ESL One New York 2019 Amerykanie pokonali FaZe Clan pięknym wynikiem 2:0.

Dzisiaj o godzinie 17:00 EG zmierzy się z duńskim Astralis w meczu zwycięzców grupy B. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 17:00.

Obecny skład Evil Geniuses prezentuje się następująco:

Peter "stanislaw" Jarguz Tarik "tarik" Celik Vincent "Brehze" Cayonte Ethan "Ethan" Arnold Tsvetelin "CeRq" Dimitrov

Chet "ImAPet" Singh (trener)

https://twitter.com/EvilGeniuses/status/1177206283503636481