Kolejna legendarna organizacja powraca na scenę Counter Strike’a! Wczoraj Evil Geniuses zakontraktowało skład NRG, powracając tym samym po 7 latach przerwy!

Amerykańską organizację powinien kojarzyć każdy bardziej doświadczony fan gier z serii Counter Strike’a. W czasach CS 1.6, w EG występowali tacy zawodnicy, jak Griffin „shaGuar” Benger, Danny „fRoD” Montaner,  Matt „Warden” Dickens,  Tomi „lurppis” Kovanen czy Jordan „n0thing” Gilbert.

Gdy w 2012 roku Valve zaprezentowało CS:GO, włodarze Evil Geniuses nie zdecydowali się na wejście w świat nowej wersji gry. Teraz, po siedmiu latach zmienili zdanie i postanowili zakontraktować zawodników innej formacji zza oceanu, czyli NRG. Zespół Tarika „Tarik” Celika niedawno doszedł aż do półfinału Majora w Berlinie. Byli zawodnicy NRG zajmują obecnie czwarte miejsce w rankingu HLTV. Pierwsze spotkania w barwach nowej formacji podopieczni 'Imapeta’ mają już za sobą. Wczoraj w swoim pierwszym meczu podczas ESL One New York 2019 Amerykanie pokonali FaZe Clan pięknym wynikiem 2:0.

Dzisiaj o godzinie 17:00 EG zmierzy się z duńskim Astralis w meczu zwycięzców grupy B. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 17:00.

Obecny skład Evil Geniuses prezentuje się następująco:

Peter „stanislaw” Jarguz
Tarik „tarik” Celik
Vincent „Brehze” Cayonte
Ethan „Ethan” Arnold
Tsvetelin „CeRq” Dimitrov

Chet „ImAPet” Singh (trener)