Nieudana przygoda z poprzednim składem skłoniła zarząd Onca Gaming do sięgnięcia po bardziej doświadczony zespół. Zwycięzcy 27. sezonu ESEA Open oraz ostatniego turnieju Omen by HP dołączyli w szeregi „Jaguarów”.

Nowa drużyna toczy bój przede wszystkim na dwóch frontach. ESEA Advanced, gdzie na kilka kolejek przed końcem ma już zapewnione utrzymanie. Świeży skład Onca walczy także w lidze Gfinity Main Division, gdzie ich bilans wynosi aktualnie dwa zwycięstwa przy jednej przegranej.

Założyciel organizacji stawia duży nacisk na występ w Mistrzostwach Polski od ESL:

[su_quote cite=”Piotr 'Wiklu’ Wiklak”]Pokrywamy bardzo duże nadzieję w nowym zespole. Faktem jest, że nadal jest to bardzo młody zespół, jednakże z bardzo dużym doświadczeniem turniejów online jak i offline. Liczymy, że ta mieszanka młodości i doświadczenia przemieni się na dobre rezultaty w nadchodzących rozgrywkach ESL Mistrzostw Polski. To tutaj kładziemy największy nacisk i nie musimy ukrywać, że te zawody będą dla nas priorytetem.[/su_quote]

ex-Alsen Team zwyciężyło poprzednie rozgrywki ESEA Mistrzostwa Polski Dywizja 2, dzięki czemu zapewnili sobie awans do zbliżającego się, siedemnastego sezonu ESL Mistrzostw Polski gdzie zmierzą się z najlepszymi zespołami z kraju.

Przeczytaj:  Virtus.Pro przegrywa z Epsilon

Z nadzieją dotyczącą nadchodzących sukcesów wypowiada się także „Olfii”:
Cieszymy się, że długo nie musieliśmy czekać na dojście do porozumienia z nową organizacją. Piotrek obdarza nas dużym zaufaniem, a przed nami wiele pracy. Liczymy, że współpraca będzie się dobrze układała. Z niecierpliwością czekamy na zbliżające się rozgrywki Mistrzostw Polski – zobaczycie że nie będziemy chłopcami do bicia[/su_quote]

Cały line-up prezentuje się następująco:
Olaf „olfii” Tyszkiewicz
Maciej „burito” Jędrzejewski
Michał „ikS” Wozowczyk
Michał „shelby” Maciejewski
Mateusz „vanilla” Narbuntowicz