Damian "Falon" Tworek zakończył karierę
Damian „Falon” Tworek zrezygnował z dalszej gry w Codewise Unicorns i jak sam informuje postanowił zakończyć swoją karierę.

Podjąłem decyzję o zakończeniu kariery. Dużo czynników na to wpłynęło, ale główny jest taki, że straciłem radość z gry i nie dawałbym z siebie 100 procent, ciągnąc drużynę w dół. Z perspektywy czasu nie żałuję tych 6 tysięcy godzin w CS’ie na steamie. Mocno się rozwinąłem jako człowiek, wiem jak to jest być profesjonalnym zawodnikiem – tysiące wyrzeczeń, mnóstwo pracy, samodyscypliny, a i tak czujesz, że stoisz w miejscu, bo przecież inni też się rozwijają, dlatego musisz dawać z siebie jeszcze więcej. Był to piękny okres w moim życiu, poznałem wielu ludzi, zwiedziłem kilkanaście miast. Bardzo dziękuję całej organizacji za szansę, jaką mi dano. Dziękuję również za wsparcie naszym fanom i proszę Was o jeszcze większe wsparcie dla azizza, Critiego, Luza, Lemana i MdNa. Życzę samych sukcesów Panowie! – pisze w swoim oświadczeniu Falon

Falon był członkiem Codewise Unicorns od samego początku istnienia organizacji. Miejsce Damiana zajmie Damian „MdN” Kisielewski, dotychczasowy trener drużyny, który już wcześniej pełnił rolę stand in’a w drużynie.