Na równe dwa miesiące przed premierą FIFA 20, Electronic Arts ogłosiło kto zagości na okładce tegorocznej produkcji. Edycję standardową ozdobi Eden Hazard, a na pudełku edycji mistrzowskiej pojawi się triumfator Ligi Mistrzów UEFA, Virgil Van Dijk!

Edycja standardowa, kosztuje w przedsprzedaży 199 złotych w wersji na PC oraz 249 złotych w wersji konsolowej. W wersji mistrzowskiej, której twarzą będzie najdroższy defensor świata, Virgil Van Dijk, kosztuje odpowiednio 339 złotych na PC oraz 299 złotych na konsolę.

Nie ma jeszcze oficjalnej informacji, kto zostanie twarzą odsłony Ultimate, jednak wszystko wskazuje, że będzie to Zinedine Zidane! Jeśli te informacje się potwierdzą, to najprawdopodobniej w grze zobaczymy kartę ikony trenera „Królewskich”!

W zeszłorocznej produkcji to Cristiano Ronaldo reklamował grę. Niestety po aferze piłkarza z Katheryn Mayorgą, do sklepów trafiła zmieniona okładka. Na niej znajdowali się  Neymar, Paulo Dybala oraz Kevin De Bruyne. Mimo oczyszczenia z zarzutów sławnego Portugalczyka i tak nie znajdzie się on na okładce kolejnej gry od EA. Wszystko to spowodowane jest utratą licencji na obecny zespół Ronaldo, czyli Juventus Turyn, który w następnej FIFIE będzie występować pod zmienioną nazwą Piemonte Calcio.

Przeczytaj:  Ian Wright i Ronald Koeman dołączają do grona ikon w FIFIE 20!

Do końca ery FIFA 19 pozostało już naprawdę niewiele. Z każdym dniem poznajemy coraz to nowsze informacje dotyczące następcy czyli FIFA 20. Do tej pory dowiedzieliśmy się między innymi o dodatkach dodawanych do poszczególnych edycji oraz zmianach w trybie Wirtualne Kluby i czekamy niecierpliwie na kolejne informacje!