Copyright: GGL
Trzeci sezon Good Game League dobiega końca. Jego zwieńczeniem będzie poznański turniej, rozgrywany już w przyszły weekend. Wielki finał tego wydarzenia obejrzycie na kanale TVP Sport!

W TVP Sport możemy regularnie oglądać rozgrywki esportowe. Od półtora roku emitowane są największe światowe imprezy z cykli takich jak IEM, ESL One czy BLAST Pro Series. Tym razem widzowie będą mogli zobaczyć na żywo turniej odbywający się w Polsce.

INEA Stadion w dniach 13-14 lipca ugości czołówkę światowego esportu. To tutaj zobaczymy takie ekipy jak G2 Esports, Aristcracy czy HellRaisers. Turniej CS:GO to jednak nie jedyna atrakcja, którą przygotowali organizatorzy. Na stadionie odbędzie się kilka otwartych turniejów FIFA 19, będzie można wrócić do początków gamingu w strefie retro, skorzystać ze strzelnicy ASG oraz jak co roku posilić się w strefie Food-Trucków.

“Współpraca z TVP Sport gwarantuje nam realizację turnieju na najwyższym światowym poziomie. Cieszymy się, że zaledwie 2 lata od startu naszej organizacji będziemy mogli szczycić się transmisją godną największych turniejów naszego globu. To także pewność dotarcia do szerszego grona odbiorców, co pomoże nam zbudować jeszcze silniejszą markę”
Mateusz Matysiak, CEO GGL

Transmisja w telewizji rozpocznie się o godzinie 20:20 w niedzielę. Resztę spotkań możecie natomiast śledzić na stronie TVP Sport lub Twitch.TV. Jeśli chcecie jeszcze bardziej zgłębić esportowe emocje, zapraszamy na INEA Stadion – wstęp darmowy!