Trwają zapisy do ligi DUO profesjonalistów w ramach Fortnite Fun League Polska by Plush. Pula nagród wynosi aż 21 000 złotych. Kwalifikacje odbędą się w dniach 27-28 lipca.

Fortnite Fun League by Plush jest to liga dla profesjonalistów oraz gwiazd w dwóch kategoriach: SOLO oraz DUO. Właśnie ruszyły zapisy do starcia profesjonalnych graczy w formacie DUO. Wymagania jednak nie są bardzo wygórowane i wiele osób może spróbować swoich sił na serwerze z najlepszymi zawodnikami w kraju.

By móc wystartować w kwalifikacjach musicie posiadać minimum 50 zwycięstw solo oraz winrate na poziomie 4%. Osoby odpowiedzialne za rekrutacje sprawdzą te statystyki na stronie fortnitetracker. Same wymagania są natomiast wymogiem producenta gry, który tak odgranicza „niedzielnych graczy” od najlepszych.

W kwalifikacjach nie muszą brać udziału osoby, które otrzymały „złotą kartę”. Jest to nic innego jak przepustka dla par, które zajęły miejsca w TOP15 turnieju War Legend Pan European Cup. Te osoby za swoje wyniki w prestiżowej międzynarodowej lidze nie będą musiały przechodzić kwalifikacji i od razu znajdą się w fazie zasadniczej Fun League.

Przeczytaj:  Quad Damage prowadzi w DUO Pro Fortnite Fun League!

W lidze zmierzą się między innymi zawodnicy On Fire, PRIDE, Team Kinguin czy AGO Esports. Jest to zdecydowana czołówka Fortnite w naszym kraju, więc poziom rozgrywek na pewno będzie wysoki.

Jeśli chcecie wziąć udział w kwalifikacjach, możecie zapisać się na tej stronie. Dobra zabawa i możliwość rywalizacji z najlepszymi gwarantowana!