Przed nami kolejny dzień rozgrywek w ramach ELEAGUE Premier. Co nas czeka?

Poznamy dziś dwie kolejne drużyny, które pożegnają się z turniejem w Atlancie. Przypominamy, że poza rywalizacją są już Cloud9 oraz FaZe Clan. Kto do nich dołączy? Przekonamy się za kilka godzin!

Na 20:00, czasu środkowoeuropejskiego, planowane jest spotkanie mousesports z fnatic. Ekipa Janusza „snaxa” Pogorzelskiego pokonała FaZe i przegrała z Natus Vincere. Szwedzi z fnatic, mimo słabego początku (1:2 vs Na’Vi), zrehabilitowali się pewnie wygrywając 2:0, równiez z FaZe. Jesteśmy ciekawi, kto wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko!

Kolejne spotkanie odbędzie się o godzinie 23. Rywalizować będą MIBR oraz Team Liquid. Obydwa zespoły miały już okazję grać przeciwko sobie podczas ELEAGUE. Zwyciężył Team Liquid, pokonując ekipę FalleNa 2:0. Czy historia się dziś powtórzy? Czy może MIBR przejdzie dalej i zagra w playoffach? Wygrana nad Cloud9 zapewne dała im wiele pewności siebie, lecz czy to wystarczy, by pokonać podrażnione porażką 0:2 z Astralis Liquid? Dowiemy się niebawem!

Artykuły na temat dzisiejszych meczów i nie tylko znajdziecie oczywiście na esportradio24. Zachęcamy do śledzenia naszego fanpage’a! 

Przeczytaj:  AGO uległo Japaleno w kwalifikacjach do Minora.