Do poznańskiego turnieju Good Game League pozostaje coraz mniej czasu. Dziś do naszych uszu dopłynęła informacja o ostatniej zaproszonej ekipie. Jest to nie byle kto!

G2 Esports pojawi się w stolicy wielkopolski już 13 lipca. Po bardzo dobrej grze na finałach ESL Pro League, gdzie zajęli drugie miejsce, to właśnie tę ekipę postanowiono wyróżnić.

Zaproszenie G2 na finały GG League 2019 w Poznaniu skomentował Event Manager GG League – Piotr “hypia” Adamski

Jestem niezmiernie szczęśliwy, że udało nam się dotrzymać obietnicy i już 13-14 lipca podczas finałów GoodGame League zobaczymy drużynę z TOP10 rankingu HLTV. Mam nadzieję że G2 dostarczy wszystkim wiele niezapomnianych wrażeń na stadionie w Poznaniu.

Przypomnijmy, że na stadionie przy ulicy Bułgarskiej w Poznaniu zagra 8 drużyn: 4 z kwalifikacji offline, 3 zespoły zaproszone oraz jedna z zamkniętych eliminacji.

Lista formacji, które wystąpią na GG League:

Virtus.Pro
HellRaisers
Aristocracy
Epsilon Esports
Winstrike Team
GamerLegion
G2
Zwycięzcy zamkniętych kwalifikacji

Już za kilka godzin poznamy drużynę, która wywalczy ostatni slot na poznański turniej. Pozostaje nam jedynie czekać na wyłonienie zwycięzcy zamkniętych kwalifikacji. Szansę na ten tytuł, jako jedyna polska drużyna, ma jeszcze Izako Boars, które aktualnie remisuje w mapach z ekipą Tricked.