Dziś do esportowego świata dotarła smutna informacja. Niclas „enkayJ” Krumhorn – trener drużyny G2 rozstaje się z zespołem.

Niclas rezygnuje z posady po półtora roku na swoim stanowisku. Po odsunięciu na ławkę rezerwowych Nathana „NBK” Schmitta oraz „apEXa”, „enkayJ” zdecydował o odejściu z organizacji. Krumhorn nie chce rezygnować z esportu. Jest otwarty na posady takie jak trener lub analityk. Do całej sytuacji ustosunkował się menedżer francuskiej formacji – Jérôme „NiaK” Sudries:

[su_quote cite=”Jérôme 'NiaK’ Sudries”]What to say.. I learned what is the German thoroughness. A working autonomy and a professionalism that I rarely met in our young industry. Aside from that, I will only keep good memories of our time working together Niclas (and some nice tshirts ofc!). Thank you and keep it up.[/su_quote]

„NiaK” jest wdzięczny za współpracę z Niclasem, który pokazał mu czym jest „niemiecka precyzja”. Zwraca także uwagę na same dobre wspomnienia związane z byłym już trenerem G2 Esports. Pod wodzą „enkayJa” francuska formacja odniosła kilka sukcesów. Było to między innymi zwycięstwo podczas DreamHack Masters Malmö 2017, trzecie miejsce na EPICENTER 2017 oraz dotarcie do ćwierćfinałów Majora od Eleague. Gdzie teraz los zaprowadzi Niclasa Krumhorna? Tego nikt nie wie. A Wy jak myślicie, gdzie były trener znajdzie swoją kolejną przystań?