Znamy grupy oraz pary meczowe Turnieju CS:GO na Ł3 GAMING CONVENTION | 23-24.03.2019 |Stadion Legii Warszawa

Wczoraj, 19 marca, GoodGame League dokonało oficjalnego losowania grup na pierwszy z czterech turniejów kwalifikacyjnych CS:GO. Do ostatniej chwili nie znaliśmy kompletu ośmiu drużyn, który miał pojawić się w Warszawie – fakt ten spowodowany był wycofaniem się drużyny “NEXTVIYGRAEM” z rozgrywek. Organizatorzy zdecydowali o przeprowadzeniu dodatkowego meczu pomiędzy AVEZ Esport, a Actina PACT. Zwycięzca tego spotkania uzyskał bezpośredni awans na warszawskie wydarzenie. Warto wspomnieć, że zaledwie kilka dni wcześniej mieliśmy okazję oglądać starcie tych samych formacji w czwartej turze eliminacji ONLINE. Wtedy,lepsze okazało się AVEZ, które pokonało rywala wynikiem 16:8. Mecz ten jednak rozgrywany był w systemie BO1, a rewanż w BO3.

Przypomnijmy, że awans z kwalifikacji ONLINE zapewniły sobie takie drużyny, jak:
1. 2K19PL
2. Actina PACT
3. Pro100
4. Tricked

Natomiast bezpośrednie zaproszenie od GG League otrzymały drużyny:
1. Codewise Unicorns
2. Devils.One
3. NoChance
4. Alternate Attax

GG League podzieliło rywalizację na dwie grupy, w których znalazły się odpowiednio po 4 zespoły. System rozgrywanych meczy jest nieco skomplikowany – w grupach obowiązuje GSL – system podwójnej eliminacji. Mecz otwarcia, wygranych oraz mecz eliminacyjny rozgrywane są w systemie BO1, a spotkanie decydujące o wyjściu z grupy bądź pożegnaniu się z turniejem to mecz BO3. Organizatorzy zdecydowali o rozgrywaniu meczy na dwóch scenach. Mecze otwarcia w grupach A i B zaplanowano na godzinę 10:00, kolejne spotkania rozegrane zostaną o 12:00, mecz wygranych rozpocznie się o 14:00, mecz przegranych o 16:00, a spotkanie decydujące zaplanowano na godzinę 18:00. Z każdych grup, do fazy play-off wyjdą po 2 najlepsze zespoły. Przypomnijmy, że wszystkie te spotkania rozegrane zostaną w sobotę – 23 marca.

Przeczytaj:  ICE Challenge - jak, co i kiedy?

Drugi dzień Ł3 Gaming Convention rozpocznie się o godzinie 10:00 od pierwszego półfinału. Drugie starcie półfinałowe zaplanowano na godzinę 13:00, a wielki finał rozpoczniemy punktualnie o 16. Wszystkie te mecze rozegrane zostaną w formacie BO3.

W rezultacie, po przeprowadzonym losowaniu, do grup A i B trafiły następujące zespoły:

Grupa A:

  1. Alternate Attax
  2. 2K19PL
  3. Devils.One
  4. Pro100

Grupa B:

  1. NoChance
  2. Actina PACT
  3. Codewise Unicorns
  4. Tricked

Co to oznacza w praktyce? W grupie A – mecz otwarcia rozegrają między sobą Alternate Attax oraz 2K19PL, w grupie B – NoChance oraz Actina Pact. Kolejne starcia, to pojedynki Devils.One vs Pro100 oraz Codewise Unicorns vs Tricked. Następnie, przejdziemy do meczów wygranych w poszczególnych grupach.

Drużyny biorące udział w turnieju eliminacyjnym CS:GO w Warszawie powalczą o nagrody pieniężne oraz awans na finały sezonu GG League 2019. Przypomnijmy, że dokładnie rok temu to drużyna Codewise Unicorns wywiozła z Warszawy bilet do wielkiego finału, a na drugim miejscu uplasowało się Pride Academy.

Przypomnijmy, że wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny! Zapraszamy!

Ł3 Gaming Convention odbędzie się przy ulicy Łazienkowskiej 3, na Stadionie Miejskim Legii Warszawa w dniach 23-24 marca 2019 roku.