„Inglorious” oraz „MasaruKen” z drużyny HAVOC Black objęli prowadzenie po pierwszym dniu trzeciej kolejki Fortnite Fun League Polska by Plush. Już jutro kolejne starcia!

Zawodnicy HAVOC Dark od samego początku prezentowali dobrą dyspozycję strzelecką. Co prawda zajęli dopiero 17. lokatę, lecz zdobyli aż osiem fragów. W tej grze pierwsze miejsce zdobyła drużyna OldSchool Rage, w barwach której grają „Kieroo” oraz „relqb”.

Druga gra należała do pary z drużyny inHarmony Gaming („MaciuśPL2005” & „Shikuni”), którzy wygrali tę partię z trzema fragami na koncie. W czołówce strzelców była jednak drużyna HAVOC Black, która tym razem ustrzeliła ich aż sześć i zakończyła grę na 12. miejscu.

Trzecia poniedziałkowa gra została wygrana przez duet reprezentujący organizację PRIDE – „mozbi” oraz „Arokiz” (4 fragi). HAVOC Black udało się natomiast przełamać klątwę drugiej dziesiątki i tym razem zdobyli piątą pozycję. Było to kluczowe w objęciu prowadzenia po pierwszym dniu 3. kolejki.

Całość rozgrywek komentuje oczywiście Igor „IndyStarCraft” Kaczmarek, a zmagania najlepszych polskich profesjonalistów w Fortnite możecie obserwować na kanale GamesetTV.