Pora rozpocząć trzeci dzień zmagań w polskiej stolicy CS:GO. Wszystkie dzisiejsze spotkania odbędą się w systemie BO3. Każda z drużyn która dziś zwycięży awansuje do kolejnej fazy Majora! Pierwsze mecze są zaplanowane na godzinę 13:00. Miejmy nadzieję, że formacje dostarczą nam masę emocji. Poniżej możecie zobaczyć rozpiskę wszystkich dzisiejszych spotkań:

13:00 Vitality vs ViCi

16:00 TYLOO vs AVANGAR

19:30 ENCE vs Winstrike

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pierwszy mecz dzisiejszego dnia jest dla mnie wielką niewiadomą. Francuzi ledwo co wygrali w dogrywkach z Grayhound, lecz z drugiej strony rozgromili Vega Squadron 16:1. Ich przeciwnicy z Azji pokazali, że potrafią wygrać z naprawdę mocnymi drużynami. W spotkaniu inauguracyjnym zaskoczyli fnatic, a potem zniszczyli Cloud9 16:6. Nie zdołali jedynie przeciwstawić się głównemu faworytowi tej fazy – NRG.

Nikt nie wierzył w TYLOO, a tu proszę, zaskakują każdego. Mówiono, że roszady w składzie przed Majorem nie przyniosą im pożądanych efektów, a drużyna nic nie osiągnie. Najwidoczniej każdy zlekceważył azjatyckie formacje. Tak samo jak ich rodacy z ViCi, przegrali tylko jeden mecz na głównych faworytów – NRG. AVANGAR natomiast trafiał na poniekąd łatwiejszych przeciwników. FURIA, która jest waleczna, ale nie na tyle, by sporo namieszać oraz G2 nie prezentujące takiej formy jak dawniej. Mimo wszystko sądzę, że spotkanie może się okazać bardzo wyrównane.

Przeczytaj:  Adwokacik postraszyło NiP, jednak nie udało się wygrać

Ostatnim meczem dzisiejszego dnia będzie pojedynek ENCE z Winstrike. W tym pojedynku niekwestionowanym faworytem jest formacja z Finlandii. Od dłuższego czasu prezentują oni wysoką i stabilną formę, przez co nie dziwi mnie to, że sporo osób typowało, że awansują z bilansem 3:0. Nie zapominajmy jednak o Winstrike, które pokonało NiP oraz fnatic. Poskromili ich jedynie NRG, co pewnie nikogo wówczas nie zdziwiło.

Miejmy nadzieję, że zobaczymy w końcu wyrównane spotkanie, o którego losach przeważy trzecia mapa. Mecze z polskim komentarzem będziecie mogli zobaczyć na kanale ESL Polska.