Pora rozpocząć drugi dzień zmagań podczas IEM Katowice Major 2019 Challenger Stage! Miejmy nadzieję, że spotkania nie będą rozpoczynały się z tak wielkim opóźnieniem jak wczoraj. Czy dziś również dojdzie do sporych niespodzianek? Która drużyna sprawi zawód, a która będzie pozytywnym zaskoczeniem? Czas odpowiedzieć na te pytania! Przed nami rudna 3, w której zobaczymy takie spotkania jak:

13:00 G2 vs AVANGAR
13:00 Vitality vs Vega Squadron
14:10 Cloud9 vs ViCi
14:10 NiP vs Winstrike
15:20 ENCE vs Renegades
15:20 fnatic vs Grayhound Gaming
18:50 NRG vs TYLOO
18:50 Spirit vs FURIA

W tym dniu poznamy również pierwsze drużyny, które pożegnają się z Majorem mając bilans 0:3 oraz ekipy, które awansują dalej z bilansem 3:0. Kto nie dał w swoim pick’emie fnatic? Czy jest taka osoba? Dziwić może fakt, że fnatic zawsze prezentujące dobrą formę na Majorach dzisiaj rozegra swój mecz o wszystko z Grayhound. Najciekawsze jednak będą mecze drużyn z bilansem 2:0. Czy NRG zatrzyma rozpędzonych Azjatów? Ich przeciwnicy są sporym zaskoczeniem, gdyż mało kto się spodziewał po nich aż tak dobrej gry. W drugim spotkaniu zaś zobaczymy ENCE przeciwko Renegades. Będzie to bardzo wyrównane spotkanie, a jego zwycięzcę nie tak łatwo wskazać. Sądzę, że zobaczymy emocjonujące starcie, a o wyniku będzie decydować trzecia mapa.

Przeczytaj:  Team Kinguin najlepszą drużyną w Polsce!

Miejmy nadzieję, że dziś nie będzie takich opóźnień i wszystkie spotkania odbędą się o planowanych godzinach. Mecze z polskim komentarzem będziecie mogli śledzić na polskim kanale ESL.