Kolejny dzień zmagań podczas Intel Extreme Masters Major 2019 za nami. Poznaliśmy trzy drużyny, które pożegnały się z Majorem.

Wczoraj odbywały się mecze drużyn z bilansem jednego zwycięstwa i dwóch porażek. Oznacza to, że przegrany każdego spotkania odpadał z turnieju w Katowicach. Rezultaty wczorajszych spotkań możecie sprawdzić poniżej:

  • ENCE 2:0 G2
  • FaZe 2:1 compLexity
  • Cloud9 2:0 HellRaisers

Pierwszy mecz był bardzo wyrównany, szczególnie druga mapa. Zakończyła się ona wynikiem 19:17 dla ENCE. Na pochwałę w tym spotkaniu zasługuje zawodnik pod nickiem Aleksib. Zdobył on aż 63 zabójstwa na dwóch mapach! Tym samym wykręcił on niewyobrażalny raiting 1.60. Można śmiało powiedzieć, że gdyby nie Fin, to wynik spotkania mógłby być kompletnie inny.

W drugim meczu tego dnia mogliśmy zobaczyć potyczkę między compLexity a FaZe. Nie obyło się bez niespodzianek. Drużyna z Ameryki była bardzo blisko zwycięstwa. Ostatnia mapa zakończyła się wynikiem 16:14 na ich niekorzyść. W związku z tym jeden błąd przeciwnika mógł sprawić, że to oni byliby zwycięzcami tego spotkania. Tak się jednak nie stało. FaZe powalczy zatem o awans z bilansem 2:2.

Przeczytaj:  Izako Boars blisko awansu do LOOT.BET Season 4. Czy podołają oczekiwaniom fanów?

Ostatnie spotkanie było równie ciekawe co poprzednie. Faworyt jednak nie zawiódł. HellRaisers nie potrafiło przeciwstawić się swoim rywalom. Przegrali oni obie mapy, nie nawiązując bliższego kontaktu punktowego z przeciwnikiem. Odpadają oni z Majora, wygrywając tylko jedno spotkanie. Mecze z polskim komentarzem, mogliście zobaczyć na kanale ESL Polska.