Przed nami kolejny dzień zmagań podczas Intel Extreme Masters Major 2019. Tym razem zobaczymy potyczki drużyn, które doszły do półfinałów! Dziś dowiemy się także, które drużyny zawalczą o zwycięstwo w Katowicach!

Kolejny dzień, kolejne emocje. Miejmy nadzieję, że dzisiejsze spotkania będą równie ciekawe, jak te wczorajsze. Rozpiska dzisiejszych meczów zapowiada się następująco:

  • 16:00 NaVi vs ENCE
  • 19:50 MIBR vs Astralis

Myślę, że takiej pierwszej pary półfinałów nikt się nie spodziewał. ENCE zaskoczyło chyba każdego i wygrało swój pojedynek z Liquid. Z tego też powodu nie należy ich skreślać. Udowodnili już, że są bardzo mocną ekipą i potrafią zwyciężyć na każdą drużynę. Po drugiej stronie mamy natomiast NaVi. Ukraińska formacja bardzo dobrze prezentuje się na tym Majorze, dostarczając kibicom wielu emocji. Myślę, że spotkanie to będzie na bardzo wyrównanym poziomie.

Drugi mecz zapowiada się jeszcze ciekawiej. Obie drużyny są bardzo popularne i lubiane. Astralis wczoraj pokazało, że są w świetnej formie. Zdominowali oni na swojej mapie NiP 16:2. Są oni jednocześnie głównym faworytem do zwycięstwa całego turnieju. Czy MIBR poradzi sobie z Duńczykami? To pytanie zadaje sobie większość osób. Brazylijczycy są już wręcz legendarnym składem. Nie sądzę jednak, że mają szanse poradzić sobie z Astralis. Mecze z polskim komentarzem, będziecie mogli obejrzeć na kanale ESL Polska.