Kolejny mecz polskiej drużyny w ramach ligi LOOT.BET zakończył się kilka chwil temu. Dziś Illuminar Gaming podjęło portugalskie OFFSET.

Pojedynek rozpoczęliśmy na mapie de_inferno. Pierwsza runda pistoletowa była niewątpliwym falstartem Polaków, jednak już dwie rundy później udało im się odpowiedzieć i wyjść na prowadzenie. OFFSET nie radziło sobie najlepiej w ataku, przez co zdobyli tylko pięć rund. Niewątpliwie do wygranej Illuminar w pierwszej połowie przyczyniły się rundy ze słabszym wyposażeniem. Aż dwa razy „STOMP” i spółka górowali nad przeciwnikiem posiadając dość ubogi ekwipunek. Druga runda pistoletowa była zupełnym przeciwieństwem pierwszej. Tym razem Polacy bez większych problemów przedostali się na bombsite, podłożyli bombę i dzięki „innocentowi” doprowadzili do jej wybuchu. Od tego momentu gra Portugalczyków posypała się do reszty i po stronie antyterrorystów zdołali przypisać tylko jeden punkt na swoje konto.

Po szybkiej pierwszej mapie mogliśmy przenieść się na lokację de_nuke. Tutaj Polacy podtrzymali dobrą passę z de_inferno i od samego początku zdominowali przeciwnika. Trzy pojedyncze rundy po stronie atakującej dla OFFSET to wszystko, co zdołali wygrać już do końca spotkania. Na uwagę zasługuje na pewno dyspozycja „STOMPa”, choć „oskarish” oraz „reatz” również nie próżnowali na mapie numer dwa.