Team Imperial wygrywa 1:0 w meczu otwarcia z drużyną North.

Całe spotkanie możemy określić, jako bardzo wyrównane. Obie z drużyn w tym meczu grały na swoim najwyższym poziomie. Patrząc obecnie na te ekipy możemy zobaczyć, że Team North ostatnimi czasy nabrał wiatru w żagle i grał bardzo dobrze, szczególnie na turniejach offline. Za to Team Imperial, swoje ostatnie mecze na scenie międzynarodowej grała mówiąc kolokwialnie w kratkę.

Pierwsza połowa

Patrząc na rozgrywkę w pierwszej połowie meczu, możemy zobaczyć jak bardzo dziwne było to spotkanie. Na sam początek powiem, że obie drużyny potrafiły wykorzystać potencjał swoich graczy w trudnych momentach tego meczu. W takiej drużynie jak Team Imperial zachwycał swoją dyspozycyjnością nukkye czy nexa, tak w ekipie North bardzo często dawał o sobie znać Mertz czy MSL. Pierwszą połowę wygrało Imperial 8-7, ale możemy zauważyć, że cała potyczka była bardzo wyrównana i żadna z drużyn nie pozwoliła odskoczyć drużynie przeciwnej tak by zdominować całe spotkanie.

Jedyną rzeczą co bardzo rzucało się w oczy, był fakt, że zespół Krystala nie potrafił odpowiedzieć, na żadną rundę force w wykonaniu North. Duńska drużyna często pokazywała nam bardzo ryzykownego force, grając z samymi deaglami bez kevlarów. Z takim wyposażeniem Duńczycy potrafili nie tylko urwać 4 kille drużynie Krystala, a także w pewnych momentach nawet takie rundy wygrać.

Przeczytaj:  Falon rezygnuje z gry w Codewise Unicorns oraz kończy swoją karierę!

Druga połowa

W samych pistolach pokazał się ze znakomitej strony nukkye strzelając ACE i tym samym dając dwu punktowe prowadzenie ekipie Imperial. Kolejne rundy tego meczu wyglądały bardzo podobnie do tych z pierwszej połowy.

Obie ekipy nie pozwalały na większe prowadzenie punktowe, starając się przy tym wykorzystać jak najlepiej błędy przeciwnika. Tym samym mieliśmy bardzo ładny pokaz gry zespołowej, wykorzystywania błędów czy piekielnie dobrych umiejętności skilla w tym spotaniu.

Drużna Krystala wygrała na North wynikiem 16-12 na mapie de_train.

Podsumowanie

Patrząc na to jak wygrało Imperial na North, jestem dość pozytywnie nastawiony na grę AGO przeciwko Duńczykom, którzy ostatnio niestety odesłali ich do domu na turnieju w Kijowie. Oczywiście jest to format B01 więc ten system zależy od tego, jak dana drużyna czuje się aktualnie na siłach przed danym meczem. Co nie zmienia faktu, że Polacy są wstanie i zapewne chcą pokazać Duńczykom kto tutaj zmierza po zwycięstwo w całym turnieju.