Ostatnio informowaliśmy was o zawieszeniu działalności organizacji Onca Gaming. Dziś z wielkim smutkiem zawiadamiamy, iż organizacja Invizy Esport zamyka sekcję w grach Counter Strike: Global Offensive oraz Fortnite. Informują również o tym, że wykluczają możliwość ponownego zatrudnienia drużyny w wyżej wymienionych grach. Powody tej decyzji nie są do końca nam znane. Samo Invizy na pytanie odnośnie powodu zamknięcia sesji odpowiedziało: „Ciąg zdarzeń,  na który niestety nie mieliśmy wpływu”.

„A co ze slotem w PLE?”- takie pytanie zostało zadane na oficjalnym fan page’u organizacji. Invizy odpowiedziało, że został on oddany zawodnikom, ponieważ to oni wywalczyli awans, a nie organizacja. Takim zachowaniem, coraz rzadziej spotykanym wśród organizacji, bardzo zaimponowali oni swoim fanom. Z tego też wynika, że następne mecze byłego składu cs:go, już nie będą rozgrywane pod banderą Invizy Esport. 

W składzie Counter Strike: Global Offensive mogliśmy zobaczyć takich zawodników jak: mhL, hades, KEi, h8me, dixyi. Natomiast w sekcji Fortnite grali: icefire, monki, brissu, snowie, Wilq0o, Sajimon.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Obecnie jedyną drużyną, która reprezentuje Invizy Esport jest Rainbow Six Siege, która 10-11 listopada będzie walczyć o tytuł Mistrza Polski w warszawskim studio Polsat’u.

Przeczytaj:  2016 StarCraft II StarLeague Season 1: Kolejne zwycięstwo SK Telecom T1!

Organizacja poinformowała również o tym, że otwiera się na nowe kierunki. Patrząc na obecnie popularne gry, możliwe, że już niedługo zobaczymy skład Invizy w takich grach jak np. Dota 2, League of Legends, PUBG czy Fifa.