Po wygranej 2:1 przeciwko LDLC, Izako Boars pozostało już tylko jedno zwycięstwo, by pojawić się podczas czwartego sezonu LOOT.BET. Aby tak się stało, Polacy muszą dzisiaj pokonać Copenhagen Flames w finale górnej drabinki kwalifikacji.

Podopieczni „Hypera” do turnieju z pulą nagród wynoszącą 30 tysięcy dolarów oraz walki o awans staną dzisiaj, na pięć minut przed godziną trzynastą. Ich przeciwnikiem będzie duński zespół Copenhagen Flames, który w półfinale pokonał fińskie SJ 2:1. Zespół „NaToSaphiXa” zajmuje obecnie 125. pozycję w rankingu HLTV, podczas gdy Sebastian „Neex” Trela i spółka znajdują się na 75. miejscu.

Wygrany tego spotkania będzie miał okazję zmierzyć się w ramach kolejnego sezonu LOOT.BET z takimi zespołami jak Aristocracy, x-kom AGO, Adwokacik czy PACT. Jeśli zwycięzcami okażą się zawodnicy „Dzików Izaka”, to na 16 zespołów biorących udział w rozgrywkach, aż 5 będzie z Polski. Jeśli jednak lepsi w tym pojedynku okażą się Duńczycy, to nasi rodacy w meczu ostatniej szansy zmierzą się z wygranym meczu LDLC vs SJ. Zwycięzca tej potyczki również otrzyma slot w lidze.

Przeczytaj:  Nieudany początek Dreamhacka dla AGO

Czy Polacy podołają zadaniu i już jutro zagwarantują sobie udział w czwartym sezonie ligi organizowanej przez UCC? Mamy taką nadzieję! Transmisje z tego spotkania, oczywiście w naszym rodzimym języku znajdziecie na kanale Twitch Majki!