Przed PRIDE Academy kolejny poważny sprawdzian, gdyż podejmie dziś w drugim pojedynku z Izako Boars. Na cache’u to Dziki lepiej zaczęły zgarniając „pistolety”, ale Orły akademii odpowiedziały już na rundzie force i po chwili wyszły na solidne prowadzenie wynikiem 7:2. Dalej już rundy zdobywane były na przemian przez obie ekipy i w konsekwencji na półmetku widniał wynik 9:6 dla drużyny Orłów. Po zmianie stron „Miki z Afryki” z drużyną zwyciężył „pistoletówkę” i szybko powiększyło przewagę do wyniku 12:6. IB jednak tak łatwo się nie poddało, odrabiając wynik do rezultatu 14:12. Ekipa Piotra „nawrota” Nawrockiego postawiła kropkę nad i, kończąc tą mapę 16:14.

Drugą mapą tego spotkania był train, na którym oba zespoły bardzo wyrównanie rozpoczęły tę mapę, wynik 3:3 tylko to potwierdzał. W siódmej rundzie PRIDE Academy przełamało się i zaczęło seryjnie zdobywać punkty. Przy wyniku 7:3 Izako Boars nie pozwoliło już dłużej by rywale powiększali przewagę i zaczęli wracać, co w konsekwencji pozwoliło im minimalnie wygrać pierwszą połowę minimalną przewagą 8:7. Po zmianie stron ekipa Karola”tecka” Kapczyńskiego zdobyła „pistolety”, co pozwoliło jej bez problemu zgarnąć kolejne dwie rundy. Na tym jednak Dziki nie spoczęły, zdobywając kolejne rundy i kończąc to spotkanie wynikiem 16:9.

Przeczytaj:  MSI MGA 2019 Europe Qualifier: AVEZ w półfinale!

PRIDE Academy

 

Games Clash Masters Closed Qualifier 4

de_cache

16:14

de_train

9:16

 


IZAKO BOARS

1 1

Zwycięzca eliminacji zgarnie 5,5 tysiąca złotych oraz pojedzie na finały Games Clash Masters 2018, które odbędą się 28-30 września w Gdyni. Wszystkie mecze z polskim komentarzem oglądać będzie można na kanale gameclashtv na twitchu.

fot. Izako Boars / Maciej Kołek