ESEA MDL nabiera rozpędu. Dziś po raz kolejny mamy okazję obejrzeć polskie derby. Tym razem AGO Esports podjęło Izako Boars.

Zarówno IB, jak i AGO ma swoje lepsze i gorsze momenty. „Dziki” ostatnio zakwalifikowały się na turniej lanowy w Findlandii, „Jastrzębie” natomiast starają się łapać kolejne punkty w różnych ligach.

Spotkanie rozgrywane było na mapie de_mirage. Izako Boars całkiem dobrze rozpoczęło po stronie broniącej. Po kilku chwilach widzieliśmy wynik 4:2 na ich korzyść. AGO Esports szybko jednak odpowiedziało i do końca pierwszej połowy byliśmy świadkami wyrównanego widowiska. Minimalnie na prowadzenie wysunęła się jednak ekipa „Dzików”, bowiem to oni wygrali 8:7. Po zmianie stron dobre ataki IB dały im kilka rund, jednak AGO nie pozostawało dłużne. Bardzo dobra forma indywidualna nie pozwoliła im jednak na wygranie całego spotkania. Bardzo emocjonujące spotkanie zakończyło się wynikiem 16:13 na korzyść Izako Boars.

Punkty lądują na koncie „Dzików”, jednak to nie koniec emocji, bowiem już jutro zarówno AGO Esports, jak i Virtus.Pro rozegrają kolejne spotkania w lidze ESEA MDL.

Przeczytaj:  Izako Boars przegrało z Team Vitality w lidze ESEA

 


Virtus.Pro

 

ESEA MDL

de_mirage

 


AGO Esports
16 13

 

fot. Maciej Kołek / x-kom team